Нови сајт ПДФ Штампа Ел. пошта
уторак, 29 децембар 2009 14:19

Пред вама је нови сајт школе "Ђорђе Крстић".

Основни мотив да се то уради је био да се иновацијом форме и садржаја приближи свим корисницима и придобије нове. Пут ка томе води кроз омогућавање лаког и правовременог додавања нових садржаја и мењања постојећег.

Зато се овде користи савремена, такозвана CMS технологија публиковања на интернету. Тиме се пружају малтене неограничене могућности не само презентовања садржаја, него и сталног правовременог обавештавања, али и комуникације са корисницима. И не само то - овом технологијом је омогућено да се, након стварно лаке обуке, свако укључи у стварање садржаја! И тако ће и бити.

Стога, треба знати да је ово је само почетни облик сајта. Временом ће се, према потребама које ће се и накнадно увидети, укључити више "уредника", како наставника и чланова стручних служби, тако и ђака који ће имати још један начин да испоље своје склоности.

Ово је, уједно, и позив свима да се јаве са својим сугестијама, идејама...