Пријава



Због недобронамерних, аутоматизованих пријава, уведен је "captcha" систем заштите. Од корисника се захтева персонализован унос.

Кориснички Мени

Анкета

Нови сајт је
 
Време у Београду

Meteos - vremenski podaci
Резултати општинског такмичења из ГЕОГРАФИЈЕ - 2012 ПДФ Штампа Ел. пошта
Индекс чланка
Резултати општинског такмичења из ГЕОГРАФИЈЕ - 2012
Osmaci-geografija
Све стране

 

Објављујемо резултате такмичења из познавања ГЕОГРАФИЈЕ за школску 2011/2012. за ученике основних школа општине Чукарица, одржаног 25. februara 2012. у нашој школи

 

 

Резултати такмичења:


Седми разред:

 

 

Ред.
бр.
Презиме и име ученика Назив школе Презиме и име
наставника
Бр.
Бод.
Место
1. Паунић Милена ОШ“Ђорђе Крстић“ Ристић Биљана 84 3
2. Лалић Андреј ОШ“Ђорђе Крстић“ Ристић Биљана 84 3
3. Антонијевић Ана ОШ“Милош Црњански“ Петровић Зорана 84 3
4. Гутеша Неда ОШ“Бранко Радичевић“ Влајковић Љиљана 82 3
5. Тадић Тијана ОШ“Мирослав Антић“ Димитријевић Весна 78
6. Пажун Мила ОШ“Филип Кљајић Фића“ Михаиловић Драгољуб 78
7. Шапић Растко ОШ“Филип Кљајић Фића“ Михаиловић Драгољуб 79
8. Диздаревић Дуња ОШ“Руђер Бошковић“ Благојевић Милош 74
9. Ракоњац Миодраг ОШ“Ђорђе Крстић“ Ристић Биљана 74
10. Стевановић Драгана ОШ“Уједињене Нације“ Белопавловић Маријана 74
11. Калац Петар ОШ“Вук Караџић“ Воркапић Мирослав 74
12. Бистричић Грегор ОШ“Браћа Јерковић“ Калац Снежана 72
13. Андрић Анђела ОШ“Љуба Ненадовић“ Јанковић Сузана 70
14. Ђунисијевић Ана ОШ“Владимир Назор“ Ђорђевић Драгана 68
15. Тодоровски Ирена ОШ“Ђорђе Крстић“ Ристић Биљана 68
16. Павловић Лука ОШ“Браћа Јерковић“ Калац Снежана 68
17. Вранић Виктор ОШ“Вук Караџић“ Воркапић Мирослав 68
18. Леонардо Фредерико Бавастро ОШ"Руђер Бошковић" Благојевић Милош 66
19. Милић Павле ОШ“Ђорђе Крстић“ Манојловић Милена 66
20. Пуљезевић Даница ОШ“Јосип Панчић“ Димитријевић Мирјана 66
21. Глуховић Душан ОШ“Јосип Панчић“ Јовић Игор 66
22. Александров Лазар ОШ“Уједињене Нације“ Николић Ана 66
23. Перовић Лена ОШ“Љуба Ненадовић“ Јанковић Сузана 66
24. Коњикушић Исидора ОШ“Филип Кљајић Фића“ Михаиловић Драгољуб 66
25. Млађеновић Мила ОШ“Владимир Назор“ Ђорђевић Драгана 64
26. Млинар Јелена ОШ“Милош Црњански“ Петровић Зорана 64
27. Муришић Милица ОШ“Јосип Панчић“ Димитријевић Мирјана 64
28. Богојевић Вук ОШ“Јосип Панчић“ Јовић Игор 64
29. Благојевић Јован-резерва ОШ“Јосип Панчић“ Јовић Игор 62
30. Лукач Матија ОШ“Уједињене Нације“ Белопавловић Маријана 62
31. Полуга Кристина ОШ“Филип Кљајић Фића“ Михаиловић Драгољуб 62
32. Вулета Марија ОШ“Милош Црњански“ Петровић Зорана 60
33. Ђорић Ана ОШ“Владимир Назор“ Ђорђевић Драгана 58
34. Ивановски Јована ОШ“Љуба Ненадовић“ Јанковић Сузана 58
35. Филиповић Никола ОШ“Бранко Радичевић“ Влајковић Љиљана 56
36. Новичић Александар ОШ“Вук Караџић“ Воркапић Мирослав 56
37. Александрић Андрија ОШ“Ђорђе Крстић“ Манојловић Милена 54
38. Павлица Марко ОШ“Браћа Јерковић“ Калац Снежана 54
39. Јефтић Иван ОШ“Јосип Панчић“ Јовић Игор 54
40. Гребовић Дејан ОШ“Вук Караџић“ Воркапић Мирослав 54
41. Спасојевић Радмила ОШ“Аца Милосављевић“ Булатовић Боса 52
42. Предраг Тадић ОШ“Душко Радовић“ Стевановић Јелена 52
43. Војиновић Ивана ОШ“Владимир Назор“ Ђорђевић Драгана 50
44. Пантош Никола ОШ“Мирослав Антић“ Димитријевић Весна 50
45. Славић Милош--резерва ОШ“Мирослав Антић“ Димитријевић Весна 50
46. Настић Снежана ОШ“Уједињене Нације“ Белопавловић Маријана 50
47. Баљак Катарина ОШ“Мирослав Антић“ Димитријевић Весна 48
48. Божовић Јована ОШ“Аца Милосављевић“ Булатовић Боса 46
49. Буљ Драгана ОШ“Мирослав Антић“ Димитријевић Весна 38
50. Лукић Лука ОШ“Бановић Страхиња“ Милић Ивана 34
51. Ђорђевић Лука ОШ“Бановић Страхиња“ Милић Ивана 24
52. Илић Никола ОШ“Мирослав Антић“ Димитријевић Весна -
53. Пантелић Емилија ОШ“Јосип Панчић“ Јовић Игор -
54. Дојчиновић Мина ОШ“Љуба Ненадовић“ Јанковић Сузана -
55. Кујовић Стефан ОШ“Вук Караџић“ Воркапић Мирослав -
56. Оташевић Лука--замена ОШ“Вук Караџић“ Воркапић Мирослав -